דוכן נקניקיות

כשאנשים התעוררו בחודש שעבר מאיום הנגיף שמתפשט במהירות, דוכן הנקניקיות של סימון ניסה למצוא דרך לשמור על דלתותיו פתוחות. תורים ארוכים נוצרו סביב הנקניקיות של רוזה כאשר לקוחות ניסו להשיג את הנקניקיה הראשונה שלהם מאז שסגרו את שעריהם למשך חודשיים.

עמדת הנקניקיות הישנה נעלמה בשנת 1966 כשהמסעדה עברה לבניין לבנים הסמוך שיכול להכיל פי שניים אורחים

ג'ונסון ניהל את העסק עד שנשרף בשנת 1957, וכעבור עשר שנים הוא קנה את כל הבניין והעביר את דוכן הנקניקיות למיקומו הנוכחי בפינת רחוב סאות 'מיין ודרום וושינגטון.

ג'קוואן נפתח מחדש ביום שני, עם היתר ביד, ותחנת המשטרה נותנת חסות להיתר הבא להוצאת הנקניקיות מחוץ לתחנה.

מאמר זה רלוונטי במיוחד אם ברצונך ללמוד כיצד לפתוח עסק של נקניקיות

סרטון שלב אחר שלב זה מעביר אותך בתהליך של פתיחת עסק חדש של נקניקיות, תוך הימנעות ממלכודות ומכשולים העומדים בפני אחרים. אנשים בלשכת המסחר המקומית שלכם עשויים להיות מוכנים לתת לכם כמה טיפים כיצד לפתוח דוכן לכלבים בקרבתכם.

דוכן הנקניקיות של רחוב טיילור החל משנת 1948 וממוקם בפינת רחוב טיילור ורחוב מיין במרכז העיר דאלאס.

הנקניקיות של ג'ק היה עסק משפחתי מאז 1917 ולמרות השינויים העצומים שהתרחשו בצפון אדאמס במאה השנים האחרונות

ג'ק נותר חלק מוערך בקהילה. הם מתהדרים באותו גריל בו השתמשו מאז פתיחתם לראשונה, ויש להם את כל מה שהם צריכים, כולל קטשופ וסלט. המנוהל על ידי שלושה דורות של נשים, יש לו תפריט החורג הרבה יותר מ- Red Hot המפורסם, כולל עמדת הנקניקיות הטובה ביותר במיין.

הפורמט הייחודי שלהם אומר שניתן להכין נקניקיות במגוון דרכים ועדיין לצאת טעימות. אחת מהשיטות לבישול נקניקייה לעיתים קרובות מתעלמות ממנה בטיגון עמוק מסחרי, אך הן לא האופציה היחידה.

למרות שיש חנויות קמעונאיות ודוכני זיכיון שאינם מסתמכים על נקניקיות

כדי להגדיל את הרווחים, חנויות הממוקדות בנקניקיות מעדיפות לרוב ציוד כבד. בהשוואה לצורות אחרות של גסטרונומיה, הקמת מסעדה או דוכן נקניקיות דורשת מעט מאמץ.

תחומי שיפוט מסוימים דורשים שבדוכני נקניקיות יהיה מפקח מזון מוסמך ומנהל מוסמך במקום בשעות העבודה. אם אתם מעוניינים להקים דוכן נקניקיות, היפגשו עם מסעדה מקומית או בעל דוכן זיכיון או מפעיל והרוויחו קצת כסף.

אם אתה חושב לפתוח עסק עם משאיות נקניקיות

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לפנות למחלקת הבריאות המקומית שלך ולבקש מהם לבדוק את המסעדה. בתחומי שיפוט רבים נדרש נקניקיות לקבל את אישורי עיבוד המזון או אישורי המכירה הנדרשים להפעלה. כדי לקבל רישיון מסוג זה, עליכם לעמוד בדרישות משרד הבריאות המקומי, שחלקן עשויות לכלול בדיקות בטיחות מזון, בטיחות מזון והיגיינת מזון. תוכל גם ליצור קשר עם רשות הבריאות המקומית לקבלת מידע נוסף על דרישות הצרכים שלך על ידי פנייה אליהם או שליחת דוא"ל.

אם אתה מוסיף אוכל חדש לתפריט שלך

עליך לשקול להשכיר את דוכן הנקניקיות שלך לקבוצות לאירועים מיוחדים. עגלות נקניקיות הן תכליתיות וכל אחד יכול להשתמש בקרונית שלה למאכל, עם או בלי שולחן אדים, והם יכולים אפילו להוריד קייטרינג. כל 50 המדינות מאפשרות לך לנהל עסק של נקניקיות שתוכל לנהל במשרה חלקית או במשרה מלאה. אתה יכול לקבל פוליסה המכסה את כל העסק שלך עד 2 מיליון דולר וכוללת כיסוי של עגלת הקניות שלך. אז אתה מנהל עסק עם מכירות שנתיות של לפחות 3,000 $ ומקסימום של יותר מ -5,500 $, במשרה חלקית או במשרה מלאה.

הראשונה צנועה

כמקובל בדוכני נקניקיות, עם אישה אלגנטית בשם אלינור וארלי מאחורי הדלפק שנראית כאילו היא בסוף שנות ה -70 או תחילת שנות ה -80. התפריט לבדו משדר תחושה של נוסטלגיה שזכרתי בנוסטלגיה את הימים לפני שהספקתי לפתוח בנורווד פארק. תוכלו למצוא אותו במוריסון, ממש על כביש 285, ותוכלו לפתוח אותו גם בפינת הרחובות מוריסון והמיין בעיר שיקגו.

רוב האנשים מחוץ לאזור יוסטון היו מופתעים לראות נקניקיות עם בצל בגריל

בצל מטוגן וקטשופ קארי. קטשופ, חרדל ובצל הם תחבושות נקניקיות קלאסיות, ואילו גבינת צ'ילי מוגשת כתוספת חיונית. חלקם פשוט לבושים בחרדל, בטטה, בצל או פלפל ספורט, וחלקם מכילים בצל מטוגן פרוס, עגבניות כבושות וקרפיון נקניקיות ממוצע גדול שעדיין לוקח את האוכל לרכב על מגש.

דילוג לתוכן