החלקת קמטים

העור שלי נהדר באופן טבעי, הוא אף פעם לא קופא ומראה עור שמנמן וצעיר. לבסוף מצאתי את הקרם המדהים הזה המכיל SPF כדי להגן על העור מפני השמש והמטרות ומונע קווים עדינים וקמטים, כמו גם מרטיב את הפנים והצוואר מבלי לגרום לו להרגיש שמנוני. קרם זה מנוסח עם קמט – הוא מחליק תווי פנים מורכבים ומחליק אותם באופן מיידי ונראה לעין.

עוד קרם החלקה נגד קמטים הוא אחד מאותם מוצרים שתאהב או תשנא, זה באמת תלוי במה שאתה מחפש. זה אולי קצת יותר יקר, אבל זה באמת עובד ויעשה פלאים לעור שלך.

עוד קרם החלקות קמטים הוכיח את עצמו קלינית כסופרסטאר רב-פונקציונלי בטיפול בעור. מחקר משנת 2007 שפורסם ב- JAMA מצא כי הוא מסוגל לשפר את הסימנים להזדקנות העור הטבעית ולהגדיל באופן משמעותי את ייצור הקולגן, מה שעוזר להחלקת העור.

מוזרק לעור

חומצה היאלורונית נקשרת למולקולות מים, מתקנת אובדן נפח, ממלאת קמטים וקמטים במהות ונקשרת למולקולת המים. אם אתה מקפיד בעיקר על מים, הלחות חוזרת ועורך נראה מייד זוהר וצעיר יותר. המוצרים הנכונים ודיאטה מזינה לעור חלקים, שמנמנים ומלחחים את העור ומחזירים זוהר צעיר. מכיוון שהוא מייבש ביותר, הוא מוציא לחות מהעור, גורם לקמטים וקמטים. קרם החלקה יותר של קמטים יכול לעצור אותך בקמטים במסלולם בעזרת כמה צעדים פשוטים ובכמות מים נכונה.

אם אתה מוצא קמט, אל תתערב באמירת אותם 40 דברים שרק הקשישים אומרים. שברו קמטים רעים – וודאו שההרגלים לא יהפכו לקווים דקים ושמרו על חיוך (בואו, מזל מנצח קמטים).

פנה לספא לקילוף פנים כימי שיכול לעזור לייצר יותר קולגן ולהעניק לך עור צעיר ובריא יותר

עור נטול קווים עדינים. אני חושב שזה יכול להיות בגלל שרוב המודעות של קרם קמטים מציגות לעיתים קרובות דגמים מבוגרים מהם, אבל לצורך הסיפור הזה אני אצא מארגז הסבון שלי ואדרוך על שלך. אם אתה מקווה למראה צעיר יותר וקו ברור, נסה את הטיפים הבאים כדי לשמור על עור בריא, חלק ובמצב טוב לפחות עוד כמה שנים.

מי שרוצה לתקן את השפעות ההזדקנות עשוי להזדקק לייעוץ מקצועי ממנתח פלסטי מוסמך

רופא עור או איש מקצוע רפואי אחר. אם אתם מעוניינים בשאלה האם תוכלו ליהנות מחלקת קמטים הניתנת להזרקה, הזמינו ייעוץ חינם עם Thermage (r). מכיוון שהקמטים הם קבועים, על רופאים קוסמטיים לשקול להסיר או להפחית את הקמטים באמצעות Ther Mage (r) או פיתרון מתאים אחר, בהתאם למצב העור ולצרכיו. הצלחתי לספק מידע בסיסי על קמטים והחלקות באינטרנט, אך ייעוץ אישי כללי אינו מהווה תחליף.

כיצד למנוע קווים דקים ולעצור אותם במסלולם לפני שהם מתפתחים והולכים עם טריקים טיפוליים

למרכיבים. ישנם מגוון טיפולים להחלקת קמטים, אך עליכם לדעת מה ההבדל בין זריקות שונות. זה יהיה נפלא אם קרמים וסרומים ללא מחטים ושות 'ישיגו את אותן תוצאות כמו בוטוקס.

מתחם הקפיצה של KOMBU

לעומת זאת, מורכב משלושה סוגים שונים של אצות, כולל ירוק, חום ואדום, אשר יכולים לעזור להפחית את מראה הקווים הדקים. המוצר מכיל גם תמציות מוקורוסי, כלורלה, גמיר וכורכום למניעת קמטים בכלל. מזרקים אחרים להחלקת קמטים מפורטים כאן וכוללים כמה שמות שאתה עשוי להכיר, כגון הקומבוצ'ה של לוריאל וההקפצה של קומבוצ'ה. זהו חלבון מנקה החוסם דחפים עצביים, מרגיע שרירים, מסלק קמטים ביעילות ומעניק לפנים מראה מחודש.

מרכיב סופר-טאסרי נפוץ זה מעניק לגוף הקרם תחושה רכה ונאה ומרענן

את העור. ניתן לראות את ההבדל במראה העור לאחר שימוש קבוע, אך הוא לא מרגיש כבד מדי. קרם זה לא רק מרגיע את העור, אלא גם שומר על לחות הפנים לאורך כל היום. להשרות במהירות, לספוג במהירות על פי האתר של לוריאל, אתה יכול אפילו להשאיר את זה למשך כמה שעות כדי להרטיב את הפנים לאורך כל היום.

יותר ויותר גברים באזור יוסטון פונים לגוף גוף גוף כדי לראות את ד"ר. Ravi Somayazula, שמציע לעזור להם בעורם המזדקן. זה בהחלט נפוץ יותר כיום שמטופלים גברים מגיעים אליו לעזרה על מנת להשיג מראה מנוחה וצעיר יותר.

דילוג לתוכן