העלמת פיגמנטציה

אחד העצות הבסיסיות ביותר למניעת היפרפיגמנטציה ופגמים הוא לא לעשות פיפי על העור. ישנן מחלוקות לגבי הידרוקינון, אך כאשר משתמשים בהנחיית רופא עור, זה יכול להיות טיפול יעיל מאוד במצבי עור כמו אקנה, אקזמה וכוויות שמש. בכל הנוגע להסרת כתמים כהים מהעור, אין טיפול אקטואלי יעיל יותר מאשר הידרוקינון. תרופה טבעית זו מהווה אלטרנטיבה מצוינת לטיפולים מקומיים באקנה ומחלות עור אחרות.

ב- MGSKINLABs

קו המוצרים הייחודי שלנו עוזר לך לבחור את הטיפול הטוב ביותר עבורך. ד"ר פילסט, מומחה לטיפול בהפרעות פיגמנט כגון מלזמה, הוא מומחה מוביל לדרמטולוגיה קוסמטית ובאמצעות התייעצותך היא תוכל לקבוע את דרך הטיפול הטובה ביותר לבעיות הפיגמנט שלך. המומחיות שלך בטיפול בשינוי צבע הפנים והגוף עוזרת לך לטפל בפיגמנטציה עם מוצרים טבעיים כמו קרם הגנה, קרמים, קרמים ומוצרי טיפוח אחרים לעור. ד"ר גרין הוא אחד המומחים הטובים בעולם לטיפול ומניעה של היפרפיגמנטציה ואקנה.

ד"ר גרין הוא רופא עור מוסמך של המועצה ומציע מגוון רחב של טיפולים בהיפרפיגמנטציה, אקנה ומחלות עור אחרות. אם אתם סובלים מהיפרפיגמנטציה לאחר דלקת לאחר טיפול בלייזר, ד"ר גרין זמין.

הידרוקינון נותר סוס עבודה לניהול מלסמה והיפרפיגמנטציה ולעתים קרובות נחשב לסטנדרט הזהב הנוכחי. למרות שיש חששות מהשימוש לטווח הארוך, הוא נותר מבהיר עור יעיל ויישאר תקן הזהב במשך שנים רבות.

כתמים כהים הם אחת הסיבות השכיחות ביותר לפנות לרופא עור ויכולים לנבוע ממגוון גורמים כגון כוויות שמש, אקנה, נזקי שמש או אפילו סרטן העור. קרם הגנה אינו הטיפול היעיל היחיד לכתמים כהים ולהיפרפיגמנטציה על העור.

יש אנשים שמעדיפים שיטה מהירה יותר להסרת ההיפרפיגמנטציה שלהם

וכאן נכנסים טיפולים אסתטיים. בהשוואה לשינויים בתזונה או באורח החיים, הסרת פיגמנט הלייזר היא מיידית יותר ואידיאלית עבור אלה שרוצים להסיר היפרפיגמנטים ביעילות. וביעילות. לסיכום, מקרה זה מראה כי לייזר CO 2 הם טיפול יעיל לכתמי עור כהים, במיוחד אם הפסקת טבק אינה מובילה לשיפור במראה.

אם אתם סובלים ממלזמה סוררת או מבעיות פיגמנט אחרות

למדו עוד כיצד הטיפול והסרת הפיגמנטים יכולים לעזור לכם. ד"ר מישל גרין היא רופאת עור באוניברסיטת קליפורניה, בית הספר לרפואה בסן דייגו וחברה באקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה. ההליך הוא פילינג משופרת של ויטמין מלנה שיכול לטפל בבטחה בפיגמנטציות עקשניות בכל סוגי העור. טיפולי לייזר קוסמטיים משתמשים בטיפולים שונים שמסירים פיגמנטים כמו מלנין, פיגמנט ואזורי עור פיגמנטיים אחרים.

אם הסיבה למלזמה אינה נלחמת

מלנוציטים רגישים יכולים לייצר פיגמנט מלנין רב. מכיוון שפיגמנט הוא מרכיב בתאי קוריום, הסרת פיגמנטציה אינה משימה קלה ורק צריך להשמיד אותה ולהחליפה בתאים העשויים מפיגמנטים. מסיבה זו, לא ניכר כי הוא מסיר ביעילות אזורי עור פיגמנטיים כמו עיניים, אף, פה, אוזניים ואזורים אחרים.

אל תטעו

ישנן שיטות שונות להפחתת שכיחות המלזמה והיפרפיגמנטציה במהירות רבה יותר. למרות ששינויים בתזונה ובאורח החיים הם מהדרכים הטבעיות והעדינות ביותר למניעה והפחתה של היפרפיגמנטציה, האמת היא שלהיפרפיגמנטציה הקיימת בדרך כלל לוקח זמן רב לדעוך לאחר הסרת הדק או הגורם. אם העור שלך נוטה להיפרפיגמנטציה, זה מאוד לא סביר שפשוט דהיית עור כהה היא פיתרון קבוע.

אם אתם נאבקים עם היפרפיגמנטציה ורוצים למזער את כתמי השמש ולמנוע בעיות נוספות בפיגמנטציה

ויטמין C הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להקרין יופי מבפנים. דבר אחד ברור: אם כתמים כהים מופרעים על ידי היפרפיגמנטציה של העור, דבר אחד בטוח: כיום ישנן דרכים רבות לחסל את צבעי השינוי הלא מזיקים אך המעצבנים הללו.

טיפול זה שאושר על ידי ה- FDA מסייע בהצערת העור על ידי הסרת פיגמנטציה לא סדירה

הפחתת גוון עור לא אחיד, מזעור נקבוביות והפחתת קמטוטים וקמטוטים. טיפול זה משתמש באור ובאנרגיה בכדי לעורר בעדינות את צמיחת הקולגן הטבעית, לשפר נקבוביות, להסיר פיגמנטציה לא סדירה, להפחית קמטים ולמזער נקבוביות.

אם אתם נאבקים עם היפרפיגמנטציה

ויטמין C הוא הבחירה הטובה ביותר למנוע מקרים נוספים של עור היפרפיגמנטי. הבנת הפיגמנטציה הטבעית של העור והעובדה שקשה כל כך לחסל אותה לחלוטין היא הצעד הראשון. מכיוון שהיפרפיגמנט הוא מצב כה קשה בעור, חשוב להשתמש במוצרים הטובים ביותר לעור הרגיש שלך כדי לדהות את כתמי השמש הנוכחיים שלך ולמנוע כתמי שמש בעתיד. כדי לנקות עור כהה, פרוס בצל אדום ושפשף אותו ישירות עליו מדי יום כדי להבהיר את היפרפיגמנטים. על העור לרעוד לפחות 2-3 שעות לפני ואחרי החשיפה לשמש.

דילוג לתוכן