הצערת העור

הדרך להחיות את העור שלך היא למרוח תמיסה כימית שגורמת לשכבה החיצונית של העור להתנתק. זוהי שיטה הנקראת התחדשות העור, טיפול או הליך בו מסירים פיזית את שכבות העור העליונות. בהליך זה, תמיסת חומצה מומסת בתאי העור ואז מוחלת על העור באופן שייראה כאילו הוסר. מסירים את השכבה העליונה, האפידרמיס, וזו השיטה המכונה הסרת "השכבה העליונה" של האפידרמיס.

עלויות יכולות להיות גורם גם בבחירת הצערת העור

וכמה מהליכים קוסמטיים אינם מכוסים בביטוח. מטופלים רבים מוצאים כי טיפולי עור בלייזר זולים יותר – שיטה יעילה להצערת העור. לייזרים מפעילים את תגובת הריפוי של העור, מעלים את רמת הקולגן ומשפרים את תפקודו הטבעי של העור.

עלות הצערת עור הלייזר משתנה לכל מטופל בהתאם לגודל האזור המטופל וכמה טיפולים נדרשים. בהתאם למטרותיו של האדם ולמצב העור, ניתן לבצע הצערת עור במחיר של עד 1,000 דולר ואף 2,500 דולר לטיפול.

רופא עור או מנתח פלסטי יכול לעזור לך לגלות איזה סוג של טיפול בלייזר הכי מתאים לך

ספר למנתח הפלסטי אם היה לך פעם קליפה כימית, כפי ששימשה לטיפול באקנה, או אם בעבר היו לך פילינג כימי. אם יש לך צילומי עור או עור היפרפיגמנטי, פילינג רפואי ברמה כימית לא יכול להיות אפשרות יעילה.

המנתח הפלסטי שלך ימליץ על קילוף על סמך הבעיות הספציפיות אליהן תרצה להתמודד וכמה עמוק הקילוף צריך לעבוד בכדי להשיג את התוצאות הרצויות

אם אתה מוכן לנסות טיפול הצערת עור, חידוש העור טולסה הוא המקום בשבילך. ד"ר Core יעריך את עורך כדי לקבוע אם טיפולי הצערת עור בלייזר הם האפשרות הטובה ביותר עבורך. למידע נוסף על פגיעות פנים ועור המוצעות במרכז העור והלייזר במיאמי רבתי, התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 305-532-4478 לתאום פגישת ייעוץ.

אנו מציעים מגוון טיפולי עור

כך שהמטופלים יוכלו למצוא את פתרון העור המושלם שיאפשר להם להיראות צעירים ובריאים יותר. הטיפולים מהשורה השלישית הם אלה הכוללים התחדשות עור בלייזר, בהם משתמשים במכשיר לטחינת שכבת העור החיצונית כדי להסיר נזקי עור גלויים ולהראות עור חלק, בריא וצעיר. מגוון טיפולי העור הנרחב שלנו מציע את הבחירה הנכונה לכל טעם ואנחנו דואגים לעור שלך!

טכניקות אחרות כוללות מיקוד באורכי הגל של אור הלייזר כדי לעורר את התחדשות הקולגן כדי לשפר את מראה העור. לייזרים שימשו להצערת העור מאז שנות השמונים ומעל 36 לייזרים באורך גל שונים משמשים לטיפול בהזדקנות העור.

מחקר זה בוחן את השפעות קרני הלייזר על התחדשות העור בהיבטים שונים ומתוקן מאמרים שפורסמו בתחום זה בכדי לתת סקירה מקיפה על מצב המחקר הנוכחי בתחום זה ועל השימוש בלייזרים לטיפול בעור

הְזדַקְנוּת. מאמר זה בוחן את השפעת הלייזר על העור בזמן ההתחדשות, מלווה בתיאור קצר של מספר מחדשי הצער העוזרים בלייזר שונים והשפעותיהם.

למטה תוכלו ללמוד עוד על חלק מטיפולי הצערת העור המספקים תוצאות במהירות וטיפולים מרגיעים להצערת עורכם לאורך זמן

עד כמה שטיפולים אלה עשויים להיות מדהימים בפני עצמם, מה שבאמת עושה את ההבדל במראה העור שלך הוא לכה מטולפת בלייזר. בניגוד לשיטות אחרות של הופעה חוזרת, לייזרים מסוגלים לטפל בקמטים, כתמים, כתמי גיל, צלקות, אקנה וגורמים אחרים באמצעות קמטים וכתמים, כמו גם לטפל בצלקות ובאקנה מסיבות אחרות.

לייזרים פצעים מסירים את השכבה החיצונית הדקה של עור האפידרמיס ומחממים את העור הבסיסי

מה שממריץ את הצמיחה של סיבי קולגן חדשים. הפגיעה אינה נראית בעין בלתי מזוינת, אך היא מעוררת תגובת ריפוי טבעית הגורמת לעור לייצר קולגן ואלסטין חדשים ולהתחדש תאי עור בריאים חדשים. יכולים לחלוף מספר שבועות עד שההשפעה של לכה טבילה בעור הלייזר מתפוגגת, ולאחריה העור נראה ורוד באתר הטיפול ולוקח כמה חודשים עד שהוא מפתח את האפקט המלא שלו.

מיד לאחר השלב הראשון של הריפוי לאחר קילוף כימי

ניתן לחוש בשיפורים, כגון תחושת עור מוצקה יותר, ויש ירידה באדמומיות, גירוי וגירוי של שכבת העור החיצונית. ברגע שההליך מחיה את עורך, עור חדש מתחיל להיווצר, אך יהיה לו גוון ורוד עד שהוא יתמלא.

טיפולים המחזירים את העור יכולים להפוך את ההשפעות הגלויות של ההזדקנות על ידי שיפור דרמטי של מראה המטופל

במראה צעיר שוב וכתוצאה מכך, התחדשות העור יכולה להפוך אנשים לאטרקטיביים יותר מאשר ללא הטיפול. רופאי עור עשויים גם להמליץ על שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג כמו קרם לחות, קרמים, קרמים או אפילו מוצרי טיפוח לעור.

דילוג לתוכן