השתלת שיער מחיר

אם יש לך נשירת שיער ואתה לא יכול לחיות עם זה, השתלת שיער עשויה להיות אפשרית. אם נשירת השיער שלך נובעת ממחלה או מפציעה, כיסוי עשוי להיות אפשרי.

השתלות שיער קבועות יכולות לעלות בין $4,000 ל- $20,000

תלוי בצרכים האישיים ובמטרות. עם השתלת שיער, אתה מחליט כמה שיער אתה רוצה להחזיר, ואנחנו נשתדל לטפל בחששות שלך בכבוד לתקציב שלך. בנוסף, אנו מציעים תוכניות תשלום גמישות ואפשרויות מימון, כך שתוכלו להרשות לעצמכם את רצונכם בשיער בריא ומלא.

כשחושבים על עלות השתלת שיער

זכור שנשירת שיער אינה קבועה והמשך ההתקדמות יכול לדרוש הליכים אחרים ומסובכים יותר לנשירת שיער בעתיד. העלויות שלך לשיקום שיער תלויות בצרכים האישיים שלך, אך להלן תמצא אזור כללי למספר השתלות שיער הנדרשות לשיקום שיער. מידע נוסף אודות שיקום השיער במרכז ליברמן-פאריק לשיקום שיער באזורי מפרץ סן פרנסיסקו, כולל עלות השתלת שיער.

אין דרך לשים מחיר על הביטחון שאתה מרגיש כשאתה יודע שיש לך ראש שיער מלא ואת ההקלה של מתח ותסכול שמתחילים כאשר אתה מבחין בקו השיער שלך מתגנב חזרה פנימה

במילים פשוטות, עלות השתלת שיער נעה בין 4,000 ל -15,000 דולר. זה עשוי לעלות יותר מפתרונות נשירת שיער אחרים, אך יש לשלם אותו ומוצג בתעריף אחיד שאינו נותן סיבה מועטה לדאגה.

השתלות שיער הן שיטה יעילה להגדלת כמות ועובי השיער

אך הן יכולות להיות יקרות מבחינת הטיפול וההחלמה. תחזוקה, אחזקה והחלפה נדרשים גם בכדי לכסות נשירת שיער. שיעור השתלות השיער בפינטרסט יכול להיות הליך יקר והעלות יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים. עלות השתלות שיער היא גורם מפתח שיש לקחת בחשבון אם החלפת שיער היא אפשרות. כאשר בוחנים השתלת שיער מבוסלי, חשוב לדעת מה עלות ההליך עבור המטופל הפרטי ונשירת השיער שלו. עלות השתלת השיער שלך מחושבת לכל השתלה בהתאם לצרכי החלפת השיער האישיים שלך, ומסיבה זו לא יכול להיות מציאותי לבצע הערכה טלפונית. עלות השתלת שיער בקונטיקט ובשאר צפון מזרח תלויה בחומרת נשירת השיער שלך, כמה שתלים נדרשים כדי לענות על הציפיות שלך וכמה מפגשים אתה צריך כדי להשלים את שחזור השיער. גורמים נוספים שיכולים להשפיע על העלויות כוללים את צפיפות השיער הרצויה של המטופלים והטכניקה המשמשת להפקת יחידת זקיקים (FED) והשתלת יחידות זקיק (FUT), המכונה גם עקירה לינארית או הסרת רצועות. הערך של FUT הוא רק 2 דולר לשתל ליחידת זקיק, כך שהעלות הכוללת שלך תלויה בכמה השתלים שאתה צריך ובאילו תוצאות אתה רוצה.

רופאים יציעו לעיתים קרובות מחירי השתלות שיער בין 2 ל -10 דולר להשתלת זקיק שיער. לדוגמא, השתלה של 3,000 זקיקים עולה $12,000, כאשר השתלת זקיק יחיד עולה 4 $. לפני שאתה נוסע למצוא את המומחה הטוב ביותר, שקול את העלויות והאם אתה יכול להרשות לעצמך את ההליך.

אתה צריך לשלם קצת יותר

כדי להשיג תוצאות מדהימות. השתלות מסוג זה עולות בין $ 5,000 ל- $ 20,000, תלוי מי מבצע את ההליך וכמה זקיקי שיער צריך להסיר. אפשרויות אלטרנטיביות שתף ב- Pinterest טיפולי צמיחת שיער הם אלטרנטיבה זולה להשתלות שיער וניתן לרכוש אותם ללא מרשם.

בהשתלת שיער השתלות שיער מועברות מאזור קרקפת עם צמיחת שיער טובה לאזור תורם עם כתמים דקים או קירחים באתר המקבל.

בהשתלה מסוג זה

יש להסיר את "עור הכדורגל" המוארך מהחלק האחורי התחתון של הראש, אזור עמיד להתקרחות גברית. עור הכדורגל נתפר אז בחזרה, ומשאיר צלקת קבועה המכסה את השיער ברוב המקרים. FUE (ניתוח השתלת שיער אבולוציוני) הוא חתך גדול בחלק האחורי של הראש המצריך צלקת כירורגית ארוכה החושפת תספורת קצרה והתקרחות מתקדמת.

כלי כירורגי גלילי קטן משמש להוצאת הזקיקים מאזור התורם

טכניקת מיצוי יחידת הזקיקים (FUE) חסכונית יותר מהשתלות יחידות זקיקים ישנות יותר (FUT) או רצועות ויש לה כמה יתרונות. כפי שהשם מרמז, ישנם למעלה מ- 500,000 רובוטים (FUE של אזור התורם המובהק) שיכולים לחלץ זקיקים בודדים.

יחד עם זאת

שיעור גבוה יותר לא אומר כישורים מעולים, וגם המחקר שלך לא. ד"ר קפוצ'ינו מספק אומדני עלות מדויקים על ידי הערכת נפח השיער וסוג השיער של התורמים שלך ומחשב כמה השתלות נדרשים כדי להחזיר את השיער למראה הטבעי והמלא שלו. לכל טיפול ולהחלמה יש מחיר, ואיתו מספר גורמים משפיעים על עלות ההשתלה הכוללת.
למידע נוסף בתחום של השתלת שיער מחיר עליך לבקר באתר

האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה מעריכה כי השתלת שיער של פוט פוט יכולה להימשך בין ארבע לשמונה שעות וכמה השתלות ביום אחד דורשות מספר פגישות או יותר.

לדוגמה

לאחר הערכת מטופלים באופן אישי ופרסום ביקורות באינטרנט, חסון-וונג גילתה שהיא מסוגלת לחלץ יותר שתלים ממה שחשבו בעבר. בעוד שרוב השתלות השיער, המוכרות במונח המיושן "תקעי שיער", מבוצעות בקהל שבו האדם אומר שיש לו כזה, הן יכולות להיראות מסתוריות ולהקל על ההליך. כיום, ההליך אינו מתבצע עם השתלת שיער, אך לראות את השיער חוזר, גם אם הוא לא צמח במשך שנים, זו תחושה מיוחדת שאנשים הנאבקים עם נשירת שיער מעריכים.

יש הבדל בין מה שמכונה FUED (Follicular Unite Extraction) (המכונה גם השתלה) לבין FUT (Follicular Unite Transplantation

המכונה גם שיטת פס). FUT נוטה להיות מעט זול יותר מההליך עצמו, אך ההליך קצר יותר, ודורש הרדמה והתאוששות ארוכה יותר, דבר שאינו אידיאלי עבור חלק מהחולים.

מידע נוסף בנושא כאן

דילוג לתוכן