חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית בטיפוח העור היא נושא חם כרגע, ורופאי עור רבים נשבעים על פיה, אך מה זה בדיוק ואיך זה עובד? זה נמצא בגוף, כמו גם במוצרים רבים אחרים כגון משחת שיניים, מברשות שיניים, שפתון, קרמים, קרמים וכן הלאה,

להלן תיארנו את מה שאתה צריך לדעת על השימוש בחומצה היאלורונית

בטיפוח העור, אילו יתרונות ותוצאות כדאי לצפות ואילו תופעות לוואי צריכות להיות לך. איך זה עובד וכמה מהמוצרים האהובים עלי ביותר המכילים אותו, כמו גם כמה טיפים וטריקים.

חומצה היאלורונית, המכונה גם היאלורונאן, היא חומר ברור הידוע ביכולתו להתאסף על העור ולשמור על לחות בו. אם העובדה שהוא מיובש על ידי שמירה על לחות אינה מרשימה דיה, היא נמצאת גם באופן טבעי בגוף.

לא חושש מתופעות הלוואי הרעות של חומצה היאלורונית

אומר ד"ר זייכנר, אך משתמשים בה בשילוב עם מוצרים אחרים נגד הזדקנות כגון מסנני קרינה וקרם לחות. ד"ר מגוברן מוסיף כי כל אחד צריך להשתמש במוצר המכיל חומצה היאלסורונית, ולא רק באלה עם ריכוז גבוה.

אל תבזבז את כספך על מוצרים יקרים או מוצרים עם תכולת חומצה היאלורונית גבוהה, כגון קרם הגנה וקרם לחות.

סרום פנים לחומצה היאלורונית קל למצוא ועדין לעור

והוא משלב חומצה היאלורונית עם סרמיד, השומר על הלחות. סרום זה, המורכב מטרולוז לחות, חומצה לקטית הלבנה וחומצת ניאמין, מבטיח לך עור זוהר ומלא לחות. נסו ליהנות מפאר ההזדקנות שלכם במלוא תפארתו המזדקנת והפחיתו קמטים על ידי יצירת עור צעיר למראה תוך שבוע בלבד.

אם המטרה שלך

היא להפחית את הנראות של קמטי הפנים ולהרטיב את העור שלך, שימוש בקרם טיפוח לעור המכיל חומצה היאלורונית הוא רעיון מצוין, במיוחד אם אתה צריך לעבור רטינול – משטר אנטי אייג'ינג. חשבו על סרום חודר עמוק, כמו כזה עם חומצה הי-אורית, ואפילו לא תצטרכו להתחייב למשטר אנטי אייג'ינג המוטמע ברטינסול. המשמעות היא שזו דרך נהדרת לשפר את ייצור הקולגן והאלסטין ולגרום לך להראות צעיר ורענן יותר – גם אם אינך זקוק בהכרח לרכיבים אנטי אייג'ינג.

דרך נהדרת נוספת לנצל את החומצה ההיאלורונית

היא להשתמש בקרם לחות המכיל HA לארוז קרם לחות. אם ברצונך להפיק את המרב משימוש ב- HA ויש לך עור יבש, אנו ממליצים על סרום עם חומצה הי-אורית. אם אתה יכול להשתמש בו: אתה יכול להזריק או להשתמש בחומצה היאלורונית בצורת סרום, אך הרופא שלך צריך לתת אותו, ולא אתה.

חשוב גם להפריד בין סוג חומרי מילוי העור והקרמים לחומצה ההיאלורונית הטבעית המיוצרת ומשמשת את הגוף

אם אתה משתמש בטוקופרול בטיפוח העור שלך, אתה עלול גם לבוא במגע עם סרום חומצה היאלורונית. אנו ממליצים בחום לוודא כי כל מוצרי החומצה ההיאלורונית בה אתה משתמש מאושרים כטהורים ככל האפשר, מכיוון שהדבר יביא לתוצאה מאושרת יותר עבור העור.

גסקט אומר כי חומצה היאלורונית מסוגלת לפרק אלמנטים קטנים מספיק

כדי לחדור לעור, אך אינם קטנים מדי. הדבר החשוב באמת במייבש הלחות – כמו חומצה היאלורונית – הוא שהוא מושך לחות ישירות לעור. מה שהוא לא יכול לעשות הוא לעבור דרך שכבת המגן העליונה של העור, האפידרמיס, ולהביא אותו אל פני הגוף. מכיוון שלחות שוקלת פי 1000, סרום העשוי 100% חומצה היאלסורונית יהווה מוצר אידיאלי לעורכם, מכיוון שהוא מחקה את ההשפעה של חומצה היאורסורית טבעית על העור. יד ביד נבחרת ומוצעת, היא זמינה במגוון צבעים, גדלים וניסוחים.

למרות שזה לוקח את שמו מהחומצה, החומצה ההיאלורונית היא למעשה אחד המרכיבים הרכים ביותר שיש, ללא תופעות לוואי מזיקות.

שאל את רופא העור מהי חומצה היאלורונית

כיצד היא יכולה להועיל לעורך ואם יש תופעות לוואי שאתה צריך לדאוג להן. כיום, אין להכין אותו כצעצוע: תכשירים לחומצה היאלורונית יכולים לסייע בטיפול או במניעה של מגוון מחלות הקשורות לגיל כמו מחלות לב, סרטן, סוכרת, דלקת פרקים ואפילו סרטן כבד, מכיוון שרמתן יורדת עם הגיל. למרבה הצער, עם הגיל, מאגרי הלחות הטבעיים שלנו יורדים ויכולת העור שלנו להתמלא גם יורדת. חומצות היאלורוניות שמנמנות, מעניקות לחות ומרגיעות, ולכן הן תוספת נהדרת לכל מוצר עכשווי שיכול לעזור לחיזוק ולשמירה על עור לחות ושמנמן ולמזער קמטים וקמטוטים עדינים – וזה לא עולה הון תועפות! התוצאות יכולות להיות כמעט מיידיות ואין תופעות לוואי לדאוג, אך כיום הן אינן מיועדות לקוסמטיקה, אלא רק לטיפול בעור.

דילוג לתוכן