טיפולי לייזר

בעזרת טיפול לייזר זה אתה יוצר את העור המושלם שהשגת עם טיפולי הלייזר האחרונים. אני מעריץ גדול של יצירת 'עור מושלם' שנשמר עם טיפולי הלייזר האחרונים שלי.

אני מציע טיפולי לייזר לפנים שיכולים לשפר את בריאותך ואת מראהך ללא ניתוח או עצירה

טיפולי לייזר משתנים מאוד בהתאם לסוג הלייזר בו משתמשים וניתן להתאים אותם למטרות ולסגנון החיים הספציפי שלך. אם עורך שטופל בלייזר רגיש יתר לאור שמש במשך שנים לאחר ההליך, מנתחים קוסמטיים רבים ממליצים לך לעבור משטח לייזר במהלך חודשי הקיץ, כאשר שעות היום קצרות יותר ואתה מבזבז את רוב זמנך בתוך הבית. גם אם אתה שזוף בזמן הטיפול בלייזר, אתה לא צריך לעשות זאת בקיץ.

זמני ההחלמה של הלייזר משתנים בהתאם ללייזר בו משתמשים

וחזרות עשויות להיות נחוצות גם עם הלייזרים האגרסיביים ביותר. ניתן לבצע חודשי טיפולי אור בפס רחב המשתמשים באנרגיית אור למאבק במומים שטחיים, דבר מועיל ואינו מזיק, ואילו חודשי אינו מועיל בגלל זמן ההחלמה הארוך והעלות הגבוהה. תלוי בסוג הטיפול שתקבל, יתכן שייקח זמן עד לקבלת התוצאות וייתכן שנדרש פגישה חוזרת.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שתעבור טיפול בלייזר, אך רופא העור שלך עשוי להחליט אם אתה מועמד טוב. אם תקבל תוצאה חיובית, כגון הפחתה בגודל הנגעים או מספר הנגעים, ייתכן שתזדקק ליותר טיפול.

אם אתם באזור בלומינגטון

אילינוי, תוכלו למלא טופס זה בכדי להתייעץ עם רופא עור ברפואת עור במכון לכירורגיה של מוהס. הם יכולים לעזור לך להחליט אם טיפול באור לייזר הוא האפשרות הטובה ביותר עבורך, על סמך התוצאות שאתה רוצה להשיג. תוכלו למצוא לייזר טוב או כזה שמתמחה בהליכי לייזר או לבחור בהליך לייזר מיוחד. IPL וטיפולי לייזר אחרים הם המיטות הטובות ביותר, אז התייעץ עם מומחה כדי לברר אילו לייזרים ורופאי עור טובים תוכל למצוא.

לטיפול בקמטים וקמטים

תוכלו להשתמש בשילוב של טיפול באור לייזר וטיפולי הידוק עור כדי להדק את העור. ניתן להשיג זאת עם מגוון מוצרי טיפוח עור כגון קרמים, קרמים ומוצרים אקטואליים אחרים. כדי לטפל בקו או בקמט נוכל להשתמש בתערובת של טיפולי אור לייזר והליכי הידוק העור כדי להשיג זאת. לדוגמא, בעזרת טיפול בלייזר הוא יכול להגיע לתוצאות זהות לטיפול רגיל בעור.

מנתח דרמטולוג יבדוק את עורך

כדי לקבוע אם משטח לייזר אבלטיבי הוא הטיפול המתאים עבורך. יתכן שתזדקק למספר טיפולי לייזר בכדי לראות את התוצאות הרצויות, אך לא יהיה לך זמן השבתה בין לייזרים. טיפולי לייזר מציעים אפשרות להתאים את הטיפול לסוג העור שלך, גיל, גוון העור ומחלות אחרות. לאחר תוכנית טיפול בלייזר כגון טיפול בלייזר וניתוחי לייזר, תוכלו לראות תוצאות טובות ולהימנע מתופעות לוואי אפשריות. מכיוון שטיפול בלייזר נחשב כחוק כטיפול רפואי, אתה יכול לפנות ישירות למומחה כדי להבין טוב יותר מה הוא עושה, עד כמה הוא עושה את זה ואיך נוהליו. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על אופן הפעולה של הסרת שיער בלייזר וכמה זמן זה לוקח. היכנס לטלפון ובחר את המוח שלך, איזה לייזר עושה לך, מה הוא עושה, למה זה עובד, כמה זה עולה, איזה סוג של תופעות לוואי ניתן לצפות ועוד ועוד.

Board – רופאי עור ומומחים בלייזר מוסמכים מבטיחים שהם מעודכנים בטכנולוגיית הלייזר העדכנית ביותר וטיפול בלייזר בטוח לסוג העור האישי שלך.

אם אתה שוקל טיפול בצלקת לייזר

עדיף להיפגש עם פאנל – מנתח קוסמטי מוסמך או רופא עור. אז אם אתם מחפשים טיפול, זה חכם לראות אם המנתחים הפלסטיים והדרמטולוגים המוסמכים שלכם חזרו על עצמם לאחר הטיפול בלייזר. אם אתה שוקל טיפולי לייזר לשיפור עורך, אנו ממליצים בחום להתייעץ עם מועצת המנתחים הפלסטיים המוסמכים והמועצה לרופאי עור מוסמכים. אם לאדם שמבצע את הטיפול בלייזר אין מומחיות רפואית או ידע מיוחד בעורך, הם יכולים לספק לך את התוצאות הרצויות.

אחת הסיבות לכך שיש כל כך הרבה אפשרויות לייזר שונות היא שאף אחד לא יכול לטפל בלייזר בכל בעיות העור של חולים. אז קשה להתמקד במה שעובד בשבילך, וזו אחת הסיבות שבגללן טיפולי לייזר יכולים להיות מאוד כואבים.

בעוד שבמקרים מסוימים טיפול בלייזר יחיד לוקח בחשבון את כל החששות של המטופל

אך רוב הלייזרים שאינם אברטיביים דורשים מספר טיפולים כדי להשיג את התוצאות המשביעות רצון ביותר. אם אתם עוברים טיפול בלייזר לא פגום או בלייזר שאינו אבליטי, תוכלו לארגן מספר טיפולים. ראשית, טיפולי לייזר חלקים מחייבים שלושה או ארבעה טיפולים, המתקיימים בהפרש של חודש.

דילוג לתוכן