טיפולי פיגמנטציה

זה מביש, אבל לאחר ביקור שנערך לאחרונה אצל רופא העור, שם היא שאלה על הרגלי ההגנה מפני השמש שלי (או על היעדרם), החלטתי לבדוק טיפול בהיפרפיגמנטציה.

נעשה שימוש במגוון טיפולים אקטואליים לטיפול בהיפרפיגמנטציה באפידרמיס ופוסט-דלקת בדרגות שונות של הצלחה

במקרה של מלסמה ופיה, אפשרויות הטיפול המקומיות כוללות קורטיקוסטרואידים מקומיים כמו הידרוקינון וטריטינואין, כמו גם תרופות נוגדות דלקת. רטינואידים משמשים לשיפור תוצאות הטיפול בהיפרפיגמנט, ובחלקם ניתן להשתמש במקום בהידרוקינונים כמו T- רטינואינים.

ד"ר ג'ניטון מציע טיפול בהיפרפיגמנטציה במשרד

הכולל קורטיקוסטרואידים מקומיים כמו הידרוקינון וטרטינואין, כמו גם תרופות נוגדות דלקת. מארק מציע שלושה טיפולים שונים שהוא מציע בספא שלו בכל הנוגע להתמודדות עם היפרפיגמנטים. טיפולים אלה הם טיפולים לטיפול במחלות אפידרמיסות ופוסט-דלקתיות HyperPIGmentation. טיפול זה מוצע בשילוב עם שילוב של תרופות אנטי דלקתיות מקומיות, מקומיות ומקומיות ו / או סטרואידים מקומיים.

במקרה של היפרפיגמנטציה של כתמים כהים

משחות הבהרה ללא מרשם או מרשם יכולות לעזור לקצר את זמן הדהייה. מספר הטיפולים תלוי במידת הפיגמנטציה ובסוג הפיגמנט שיש לטפל בו. ניתן למקם היפרפיגמנטציה באזורים מסוימים בגוף כגון העיניים, האף, הפה, האוזניים והאף.

ישנם מספר מוצרים שיכולים להפחית את הופעת ההיפרפיגמנטציה ולהאיר את העור

אז בדקו סוגי עור שונים והיפרפיגמנטציות ותמצאו מוצר שעובד עבורכם. מרכיבי פילינג כגון קרם הגנה, קרמים נגד הזדקנות ומוצרי פילינג יכולים גם לשפר את המראה של פיגמנטציה של hyperp אם משתמשים בהם בזהירות.

אם ברצונך ללמוד עוד על האפשרויות לטיפול בפיגמנטציה של מלסמה

אנא צרו איתנו קשר עוד היום כדי לתאם פגישה להתייעצות במקום הקרוב אליכם. אם ברצונך ללמוד עוד על היתרונות של מלזות מחודשות וטיפולי עור פיגמנטיים, תוכל גם ליצור איתי קשר במיקום הקרוב שלי. צרו איתי קשר עוד היום או קבעו את הייעוץ באזורכם וגלו אודות שירות הייעוץ החינמי שלי למלזמה, פיגמנטים ומחלות עור.

תוכלו לקבוע פגישה עם דירקטוריון – רופאי עור מוסמכים – שיעזרו לכם בטיפולי שינוי צבע עור ופיגמנטציה בעור.

תלוי בסוג ובחומרת הפרעת הפיגמנט שלך

רופא העור של המכון לדרמטולוגיה לסרטן יחליט איזה טיפול מתאים לך ביותר. בהתאם לתקציב ולעוצמת הפיגמנטציה, טיפולי סלון ומרפאה זמינים שיעזרו לכם להשיג אחיזה בפנים הפיגמנטיות שלכם. לטיפול מתקדם, בהחלט כדאי לפנות לרופא עור במרפאה שאתה סומך עליה שייקבע את הטיפול המתאים להיפרפיגמנטציה האישית שלך. במהלך ההתייעצות שלך, ד"ר פילסט יבחן את ההיסטוריה וההיסטוריה של העור שלך כדי לקבוע את הטיפול הטוב ביותר לבעיית הפיגמנט.

טיפולים מסוימים יכולים לעזור לפיגמנט מסוג אחד, אך אם אתה משתמש באחר, זה יכול להחמיר אותו, וכמה טיפולים עשויים לעזור.

במקרה של דיסכרומיה

טיפולי לייזר יכולים לעזור לגוף לחסל כמה תאי עור ולתקן את כמות המלנין הקיימת בעור. ד"ר רוס אומר כי טיפול לייזר אינטנסיבי יותר, שמסוגל לחדור עמוק יותר לדרמיס, יכול להיות טיפול יעיל יותר לכתמים ומצבי עור אחרים.

אין להשתמש באקונומיקה על העור כדי להבהיר פיגמנטים, מזהיר את סטורנהאם, ולמרוח קרמי הידרוקינון רק על אזורים חשוכים כדי למנוע הלבנה לא רצויה של צבע עור טבעי.

הידרוקינון מפחית את ייצור הפיגמנטים, למעשה מלבין את העור ומפחית את כמות המלנין בעור.

לאחר פיגמנטציה דלקתית ניתן לטפל בחומצה טריכלורואצטית (cosmelan)

כדי להפוך את העור לחלק ואחיד ולהסיר כתמים כהים. Microdermabrasion משמש גם לטיפול בפיגמנטים של כתמים כהים, מה שמספק תוצאות מצוינות בשימוש יומיומי כמוצר הגנה או הלבנה. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הגורמים לכתמים כהים ובאילו תשעה טיפולים של כתמים כהים המומלצים על ידי רופאי עור עליכם להשתמש. להבין מה העור שלך סובל הוא צעד ראשון, אך לא היחיד.

חומצה אלפא הידרוקסית (AHA) מסייעת להאיץ את תהליך הפילינג הטבעי של העור

מה שיכול לעזור בשיפור מראה PIH. טיפולי היפרפיגמנטציה יכולים גם לסייע בהפחתת הפיגמנטציה על ידי מתן מוצרים אנטי דלקתיים ונוגדי חמצון איכותיים במקביל לטיפול, המגדילים את מחזור התאים. הטיפול מתחיל בפילינג משרדי שמסיר במהירות עודפי פיגמנטים שטחיים, וממשיך בתכנית ביתית המדכאת את התפתחותן של בעיות פיגמנט חדשות.

לא ניתן לטפל באופן מלא בכל המקרים של הפרעות פיגמנטציה

אך טיפול נכון יכול לשפר משמעותית את מראה העור. מרכיבים אלה הם בעלי דואליות נפלאה: הם גם מסייעים בהבהרת פיגמנטים שאולי כבר קיימים, ובמניעת היווצרות כתמים כהים וכתמי שמש בעתיד. סטורנהאם נזכר כי אין טיפול יחיד שיכול לרפא היפרפיגמנטציה לחלוטין ומזהיר כי הוא רב-גורמי וכי גורמים גנטיים, מטבוליים, הורמונליים או סביבתיים יכולים לשמש טריגרים.

דילוג לתוכן