טיפולי פילינג

כאן נבצע 7 טיפולי פנים ועור מדהימים ונגלה מהו קרצוף הפנים הטוב ביותר עבורך. נכון, בואו נגלה מהו טיפול עור הפנים היעיל והיעיל ביותר לסוג העור שלכם. הנה רשימה של שבעת הסקירות הפופולריות ביותר בעולם והנה אנו עוברים את כולם.

כדי להבין את ההבדל בין מיקרו דרמס לטיפול בפילינג כימי, הנה כמה שאלות נפוצות. בקש מרופא עור מוסמך של המועצה ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על פילינג כימי וטיפולי החייאה בלייזר והשפעותיהם על עורך. חשוב גם לספר למנתח אם אי פעם עברת טיפול באקנה או באחד מהליכי הקילוף הכימיים. אם יש לך זיהום פעיל באזור בו ברצונך לטפל, ד"ר שאה ממליץ נגד קילוף כימי או טיפול בלייזר.

כאשר אתה בוחר בטיפול בפילינג פנים

חשוב להתייעץ עם רופא שיעשה כמיטב יכולתו כדי להבין את ההבדל בין מיקרו-דרמסינג ופילינג כימי וטיפולי החייאת לייזר והשפעותיהם על העור. אם אתה עובר טיפול או החלמה עם פילינג כימי הדורש מעט יותר זמן השבתה לפני שהוא נרפא עקב קילוף העור ואדמומיות, אתה רוצה להיות מסוגל להראות נהדר כמה שיותר זמן. אז אם יש לך שאלות בנוגע לניסיון שלך בטיפולי קילוף עור או כימי, אנחנו כאן כדי לעזור לך בהשכלה, לעזור לך בהדרכה ולומר לך למה לצפות. בינתיים, בין אם יש לך בעיות עור, אקנה או מחלות עור אחרות, כאשר אתה מחליט אם לנסות קרצוף גוף בבית או לא, זכור שגם עם קרצוף במינון נמוך זה לוקח בערך 10 ימים לכל המקרים הקשים ביותר, למעט קרצוף עור שיש לרפא, לתת או לקחת.

למרות שקליפות שטחיות עדינות בהרבה על העור מאשר קליפות אחרות

נדרשים 3-5 טיפולים מקצועיים כדי שאנשים יראו את התוצאות הרצויות. תלוי אם מטפלים באזור גדול יותר, ההליך עשוי להיות כרוך באי נוחות, אדמומיות או שחיקה, בעוד שתיקון העור נחשב כתוצאה מהסרת חומרים העוברים מהעור לאזורי העור האחרים כמו שיער, זקיקי שיער. וקו השיער.

אם מיקרוסקופיה ושחיקה כימית נראים כמו הטיפול המתאים לצרכי טיפוח העור שלך

אל תדאג. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, חשוב לעקוב אחר עצת הרופא או רופא העור בנושא פילינג כימי, טיפולים וטיפול לאחר הטיפול. מכיוון שכיסינו את הנחת היסוד של קללות מיקרו-דרמאב, כימיקלים ופילינג, עליכם להיות בטוחים שאתם יודעים איזה טיפול מתאים לכם. לקבלת התוצאה הטובה ביותר, תשכח מתופעות לוואי כגון אדמומיות, גירוי, כאב וגירוי בעור.

התוצאות של פילינג כימי תלויות תמיד באיזה טיפול מדובר ואם מדובר ברופא

מומלץ או לא. אתה יכול לעזור למזער סיכונים מסוימים על ידי ביצוע עצת הרופא או הפאנל – מנתח פלסטי מוסמך או רופא עור לקליפות כימיות. שימו לב כי פילינג כימי דורש מספר טיפולים מדי כמה שבועות או חודשים על מנת לאפשר ריפוי עור מלא ונכון לאחר כל טיפול ולהשגת האפקט האופטימלי. אם יש לך עור יבש, שמנוני, רגיש או רגיל, ניתן להשיג פילינג לטיפול בעורך. לאחר הפילינג אין כמעט כאב, אין צורך בהכנת עור ובעוד מספר ימים העור בדרך להחלמה. הטיפול אינו כואב, אם כי הוא עלול לגרום לנפיחות קלה באזור הפגוע, אך המטופלים יבחינו כי העור מתקלף לאחר כ 2-3 ימים. אם תחליט להשתמש בפילינג כימי או בטיפול בלייזר, עליך להיות מודע לתופעות הלוואי האפשריות של תמיסות העור המופיעות מחדש כגון גירויים וגירויים.

חשוב לייבש את העור לקילוף

ניתן לעשות זאת עם כל חומר, אך עדיף לתת לתהליך להתנהל באופן טבעי ולא לקטוף או לקלף את העור לפני שהוא מוכן להסרה. יש לאסור קטיפה, פילינג וקנה מידה של העור מכיוון שהדבר עלול להוביל לצלקות וגירוי וגירוי. העור יופיע בקרוב יבש ומתקלף, וקליפות העור אמורות לאפשר לו להתקלף באופן טבעי.

לאחר טיפול בפילינג כימי

חשוב להימנע מאור שמש ישיר ועקיף עד שהאדמומיות והפעמיים של העור שככו. רופאי עור מסכימים שחשיפה תכופה לשמש פוגעת קשות בעור בפנים. פילינג כימי הוא דרך נהדרת להשיג הצערת פנים מלאה ויכול לעזור להעניק לגברים ולנשים גם את המראה הצעיר והתוסס לו הם מקווים. אם נעשה כראוי ומטופל כראוי במהלך הטיפול, פילינגים של חומצה גליקולית יכולים לגרום לעור להיראות רענן וזוהר.

דילוג לתוכן