טיפול פילינג

בכל הנוגע להשגת עור פנים גדול, יש טיפול אחד שלא כדאי לפספס: פילינג. אמנם כל צורה של ניקוי עמוק היא שלב חשוב בשמירה על עור קורן, אך באמצעות פילינג לשחרור תאי עור מתים היא שיטת ניקוי טבעית ויעילה יותר מאשר צורות ההלבנה הנפוצות והפולשניות יותר. בין אם תבחרו בפילינג פיזי או בפילינג נוזלי, בשני המקרים עורכם מנקים ידנית עם מלח, גרגרים, זיפים או סיבים. מוצרי פילינג ושיטות הדורשים קרצוף, שפשוף או זריקה ידנית ידועים כקרצופים פיזיים. נייר אלומיניום מכני משפשף תאי עור מתים עם כל חומר השוחקים, כולל חול, נייר זכוכית, אבק, לכלוך, מים ושוחקים אחרים, כמו גם בתערובת של מלח ומים. כל חומרי גלם מכילים חומר פיזי שממש מגרד או מקרצף את תאי העור המתים, ממש כמו נייר זכוכית או רהיטים מעודנים.

לקילוף נעים לכל הגוף

נסו מוצר העשוי מחמאת שיאה כמרכיב העיקרי. אם אתה מעדיף נוזל עדין יותר, פשוט השתמש בתערובת של סוכר, מלח, מים וכמה טיפות מים ואז ערבב. אתה יכול להכין פילינג עלווה לשעבר שעושה פלאים לעור שלך בלי להשתמש בסוכר.

הסיבה לפילינג כל כך חשוב

היא שהתוצרים שאתה מורח על העור שלך לא חודרים וייצרו תוצאות יעילות אם יש לך תאי עור מתים על פני השטח. קרמים, סרומים ומוצרים כלליים חודרים לעור כאשר נוצרים תאי עור חדשים ולחות חודרת עמוק יותר. אם לא תרד במשקל באופן קבוע, תאי עור מתים יכולים להישאר על פני העור ולסתום את נקבוביותיך. חלק ממוצרי הניקוי מכילים חומצה סליצילית וסרמיד, ולכן הם שומרים על עור לח וחלק.

אם יש לך אקנה – נוטה למחלה זו – פילינג יכול להשאיר את עורך יבש ומגורה, ולכן מומלץ לא לקלף יותר משבוע. היצמד לטיפול ex-foliation עד ארבע פעמים בשבוע בכדי להגיע לתוצאות היעילות ביותר ולכמות הגירוי והגירוי הנמוכה ביותר.

עבור סוגי עור אחרים, פילינג ביתי צריך להיות מוגבל פעם בשבוע. תלוי בסוג המוצר ובחוזקו של המוצר שנבחר, מומלץ להסיר את חומר העלה פעמיים ביום בכדי להסיר תאי עור מתים, לנקות נקבוביות ולפרוש את הברק הטבעי של העור.

אם אתה משתמש בתרופה למצב עורך

תוכל לנצל את הזמן שבין המוצרים לקילוף. אם אתה משתמש כעת במוצר רטינול או מקבל לייזר או טיפול אחר, עליך להתייעץ גם עם רופא עור או רופא אסתטי לפני שתשתמש במוצר Ex-Foliate. אתה עדיין תשתמש באותם מוצרים שבהם השתמשת להסרת פצעונים, ותמשיך לקלף בעדינות, אך שוחח עם הרופא שלך לפני שתתחיל בטיפול פילינג. לדוגמא, אם אתה משתמש כעת במוצר אנטי אייג'ינג כגון קרם הגנה או קרם לחות, אתה לא צריך להשתמש בו עד שתסיר # פצעונים. אם אתה מרגיש שהעור שלך יכול לסבול דחיפה נוספת, פנה לרופא עור מקצועי שיוכל לחרוש אותו כדי להסיר תאים מתים וזיהומים מבלי לפגוע בעור כלשהו.

Microdermabrasion

הוא טיפול פילינג באמצעות מיקרו קריסטלים – גבישים שעוברים דרך העור באמצעות מכשיר כף יד. מומלץ על ידי המועצה – רופאי עור מוסמכים – להשתמש בתנועות מעגליות קטנות ועדינות, וזה הטיפול המועדף כאן ב- EF – MEDISPA, ספוג בשחיקה של הידרדרם. זהו פילינג ידני המסיר תאי עור מתים בגופך על ידי גירוי וממריץ אותם.

מומלץ להשתמש בפילינג כדי להאיץ בעדינות את תחלופת העור ולחדור היטב לשמן ולזקיקי שמן כדי לשמור על עור נקי וברור. כשמשלבים אותו בטיפוח העור, זה עוזר לשמור על בריאות העור – וזה נראה ", היא מוסיפה.

דבש מזרז את תהליך הפילינג הטבעי ובעל תכונות לחות המושכות לחות והופכות אותו לשפשוף פנים מעולה. יכול להיעשות גם על ידי הסרת עור מת, ניקוי נקבוביות סתומות ומתן פנים רעננות יותר לעור.

זוהי צורה עוצמתית של פילינג ידני שעוזר לשחרר תאי עור מתים בגוף

כך שאתה מרגיש מגורה ומחוזק זהו פוליסייזר לשעבר בעל פעולה כפולה, כך שהוא עובד גם פיזית וגם כימית, אבל זה גוף אינטנסיבי יותר ארבה נשירית בשילוב עם מה שמכונה תכונות ממריצות, מחזקות ופילינג. זו אחת הדוגמאות הטובות ביותר לאיך זה עובד בשל השילוב של ההשפעות הפיזיות והכימיות על העור.

הטיפול בפילינג המסורתי אינו בדיוק קרצוף ומקווה לעור חדש ומהולל

פילינג הוא צורה שונה לחלוטין של ידני, שאינו פולשני. ולא – בדיוק – מקרצף – מחוץ לקופסה – אבל – עדיין – שיטה יעילה. פילינג את השפשוף שלך. Bebe ניקוי יומי שעשוי להיות בעל חלק מאותם תכונות ניקוי אנטי דלקתיות ו ex-folio כמו לשפשף, אך עם מרכיבים שונים.

דילוג לתוכן