מזותרפיה

מזותרפיה היא פריצת דרך בפרקטיקה הרפואית המאפשרת טיפול מינימלי פולשני בטרשת נפוצה ומחלות אחרות. בשנת 1952 פיתח והנחה הרופא הצרפתי ד"ר מישל פיסטור מזותרפיה לטיפול בסימפטומים של הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD). הוצג על ידו בשנת 1953 כחלוץ והיה בשימוש נרחב באירופה ובמקומות אחרים כפרוצדורה זעיר פולשנית לטיפול בחולים עם מחלות כרוניות כמו PTSD, דיכאון וחרדה, והוא כיום הטיפול הפופולרי ביותר עבור טרשת נפוצה בארצות הברית.

הרופא הצרפתי ד"ר מישל פיסטור תיאר לראשונה מזותרפיה

טכניקה בה מזריקים תרופות ישירות לעור. תחילה ניתנה לו תוך ורידי לטיפול באסטמה עם פרוקאין, ונמצא כי הוא משפר את שמיעתם של המטופלים. למרות שהוא משמש לצמיחת שיער כיום, מייסד תרפיה המס, ד"ר מישל פיסטור, ניהל אותו לאחר שפגש סנדלר אמן אשר סבל מהתקף אסטמה.

מזותרפיה נותרה טיפול שנוי במחלוקת המציע ירידה במשקל והצערת העור כאלטרנטיבה לא פולשנית לליפופלסטיקה וטיפול בצלוליט

כמו גם כלי נוסף למודל הגוף. למרות שמזותרפיה הייתה נחקר על הפוטנציאל שלו להפחתת כאב, בטיחות ותופעות הלוואי של ההליך לא אושרו, וטענות שהזריקות כמעט ללא כאבים הוגזמו, למרות שהטיפול בהן לא מכוון לנשירת שיער. במאמר זה נבחן בשימוש בטיפול במזוליפט ובמזובוטוקס לטיפול בצלוליט .1 חומרים מזותרפיים שהוכנסו באירופה ובדרום אמריקה אינם מאושרים כיום לקוסמטיקה. להשתמש.

ביומותרפיה

היא צורה מיוחדת של מזותרפיה, אשר נבדלת מתרופות הומיאופתיות והומוטוקסיקולוגיות המוזרקות ומשמשות ברפואה הקונבנציונאלית. זה מקדם קולגן ואלסטין ומגביר את חילוף החומרים בתאים. ניתן להשתמש בו גם למאבק בשומן שטחי ובצלוליט בגוף, שם המטפל מזריק פתרון המסייע בפירוק השומן בכ -4 מ"מ. באופן דומה ניתן להזריק את החומרים הפעילים העלולים לפרק שומן או צלוליט ישירות לאזור הבעיה באמצעות מזותרפיה.

ניתן לשלב מזותרפיה עם טיפולים אחרים כמו דיקור סיני, עיסוי, כירופרקטיקה, פיזיותרפיה, דיקור סיני ועיסוי כדי למקסם את התוצאות.

צוות מעבדת הנוער מציע מגוון רחב של אפשרויות טיפול בכל הקשור למיקרו-מחטים והתמקדותנו החודש הייתה בשימוש בטכניקה זו לביצוע מזותרפיה

לקוחותינו הצליחו מאוד בטיפול זה, המכונה גם מחטי עור, והוא הופך במהירות לטיפול מאוד פופולרי במרפאה שלנו. אם אינך מכיר את הטיפול ב- Mes או אין לך אותו ואולי שוקל זאת כאופציה טיפולית, הנה סקירה קצרה על האופן בו ניתן להשתמש בו בשילוב עם מיקרו-מחטים.

מזותרפיה שימשה במגוון רחב של ניתוחים קוסמטיים, כולל טיפולי נשירת שיער לגברים ולנשים. הוא משמש גם להגדרת עצמות לחיים, הידוק גבות, הידוק עור רפוי, הבהרת עור פיגמנטי וטיפול בנשירת שיער.

מזותרפיה יכולה לשמש גם כטיפול בכאבי גב המבוסס על העיקרון של הפחתת צלוליט ורקמות השומן

מזותרפיה שומרת על תפקוד הרקמה הטבעי ואין עליה במשקל, בניגוד לשאיבת שומן באצבעות הרגליים, שאינה מטפלת בצלוליט. הטיפול בדקירה מרובה המופעלת על תאית הוא אפילו פחות בולט וכמעט לא מורגש. למרות שהוא הכי פחות יעיל מבין כל האפשרויות המזותרפיה וקשור למידה קלה של צלוליט, זה יכול להצליח במקרים מסוימים.

מזותרפיה עם מחטי עור דרמטיים הוא טיפול משרדי בו מחדירים מחטים זעירות. כדורים רפואיים זעירים אלה מעבירים זריקות מיקרו למזודרם, השכבה האמצעית של העור, הספציפית ביותר למחלה שיש לטפל בה.

תערובת מזותרפיה טיפוסית יכולה להכיל עד 50 מרכיבים המזינים

מתקנים ומצעירים את העור, הניתנים באמצעות מחטים זעירות או "אקדחי מזותרפיה" – שנשמעים מפחידים אך לכאורה אינם מכאיבים, אם כי ניתן למרוח קרמי הרדמה מראש על למזער אי נוחות. ג'לים וחומרים פעילים שונים הושקו, כגון נוגדי דלקת, נוגדי חמצון, אנטי היסטמין ופטריות.

הידרוקורטיזון וטריאמיצינולון מוטבעים לעיתים קרובות בנוסחה נפוצה לניהול מקומי, עם 11 זריקות (22-23) בשבוע. מפרסומים פנימיים וחוברות חברה עולה כי מזוגנינג מתבצע מדי 2-4 שבועות.

מזותרפיה היא מבוא נהדר לטיפול במחט עור עבור לקוחות שלא חוו סוג זה של טיפול, אך היא יכולה להוות נקודת התחלה טובה למסע העור. מזותרפיה (PS300) עם פרנה ג'ונס אורכת כ 45 דקות, החלק המזותרפי של הטיפול כ 10 – 15 דקות.

מזותרפיה משתמשת בתרופות מזריקות (פרמקופואיה) מכיוון שהן תואמות את המסלול התוך-עורי וניתנות להזרקה ישירות לאזור בו ברצונך לטפל

מזותרפיה הוכיחה את עצמה כאחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בעור בקרב חולי סרטן העור. למטופלים ניתנת טכניקת אולטרסאונד (מערכת צירודרם), המעורבת בשילוב של תרופה אנטי דלקתית ותרופה נגד פטריות (כגון זריקת אדרנלין).

דילוג לתוכן