פילינג בינוני

ידוע כי פילינג כימי מספק תוצאות ארוכות טווח לאחר תהליך ריפוי קצר, אך יש התוהים האם אנו רואים בהם פיתרון לבעיות העור שלנו. ידוע כי קליפות כימיות מספקות תוצאה ארוכת טווח לאחר תהליך הריפוי הקצר.

אם ברצונך ללמוד עוד על קליפות המדיום

TCA וקליפות כימיות ולגלות אילו קליפות כימיות בינוניות מתאימות לך, אנא השתמש במדריך שלנו כדי ליצור קשר עם רופאי עור קוסמטיים באזורך. קליפות T CA יכולות לספק את התוצאות שהושגו בעזרת פילינג כימי קל, אך אין להן אותן השפעות לאורך זמן כמו הפילינג הבינוני הפופולרי יותר.

הרופא שלך ייתן לך עצות לגבי הגבלת אור השמש ואמצעי זהירות אחרים שיש לנקוט עם קליפות בינוניות וכימיות. מומלץ לאנשים שמתחילים בקליפה כימית להיות גישה למוצרי טיפוח ביתיים עם הגנת UV שהם משתמשים או השתמשו בהם.

אם ברצונך להסיר את השכבה העליונה של העור שלך

כדי להראות גוון צעיר ורענן בעוד כמה ימים, שוחח עם הרופא שלך על קליפות TCA. זה יכול לקחת 10-14 ימים עד שהקליפה מתרחשת לחלוטין של העור וחשוב מאוד לא להיות בשמש בזמן ההחלמה. בעוד שהתאוששות מקליפה כימית עמוקה עשויה לארוך מספר שבועות, מומלץ פער של 6-8 שבועות בכדי לאפשר התחדשות מספקת של העור בכדי לאפשר קילוף עמוק בינוני חוזר. אם אתה עובר טיפול והתאוששות לאחר פילינג כימי שדורש מעט יותר זמן השבתה כדי להחלים עקב קילוף העור ואדמומיות, אתה רוצה להיראות נהדר זמן רב ככל האפשר, לכן השתמש בקרם הלחות שלך.

קליפות G- גליקול מכוונות רק לשכבה העליונה של העור ותיתקלו בקליפות עזות רק כאשר הקליפה הכימית הושלמה

אם אתה לא מוכן לצלול למשרד ולעשות טיפול כימי, אנו ממליצים לך לנסות פילינג בבית. עם זאת, אם ברצונך לחדור עוד יותר לעור שלך לפני קילוף גליקולי עם פילינג כימי, כדאי לשקול במקום קילוף של חומצה סליצילית.

ככל שכימיקל חזק יותר וככל שהוא נשאר זמן רב יותר על העור, כך לוקח יותר זמן להיות שלם.

אזורים שטופלו לוקחים כשבעה עד 14 יום להחלים מקילוף כימי בינוני

ולקליפות TCA בינוניות-עמוקות יכול לקחת כשבוע להחלים ולוקח יותר זמן לעשות באזורים שאינם הפנים. אם אתה שוקל לקבל חולצת טריקו, אתה עלול לחוות אדמומיות, שיכולה להימשך חודשים. עם זאת, אם מדובר בעור עמוק, יש לצפות שהוא יימשך מספר ימים לאחר הטיפול.

לאחר מספר שבועות של ריפוי

תוכלו לשפר את איכות עורכם בעזרת מוצרי AHA, A HA ו- BHA Homecare המאפשרים לכם להמשיך בטיפוח העור הרגיל כמו קרם לחות ומסנן קרינה. אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בקליפות שטחיות עד חודש כדי להיפטר מתאי עור מתים וישנים. למרות שהפילינג השטחי עדין בהרבה על העור מאשר קליפות אחרות, זה יכול לדרוש 3-5 טיפולים מקצועיים כדי שאנשים יראו את התוצאות הרצויות. נסה זאת תחילה, מכיוון שהוא מגביל גירוי ורגישות, אך לא כדאי לך לנסות זאת לא פעם או פעמיים בשבוע.

קליפות שטחיות הן הקליפות העדינות ביותר ואינן חודרות עמוק מאוד לשכבת העור העליונה

אך נחשבות לבטוחות למדי. פילינג בעומק בינוני כולל פילינג ג'סנר, פילינג ג'סנר Modified (זמין במכוני יופי של בנימין, בנימין ובנג'מין), המשלב את פילינג ה- TCA (חומצה טריכלורואצטית) עם חומר פילינג הנקרא רסורצינול. ככל שהקליפה האמצעית חודרת עמוק יותר לתוך העור, היא טומנת בחובה סיכון גבוה יותר לזיהום מאשר הקליפה הקלה ביותר, אך בכל זאת נחשבת לבטוחה מאוד.

מועמד טוב לקליפה בגודל בינוני מתבונן במינון גבוה של TCA (חומצה טריכלורואצטית) וכמות קטנה של רסורצין, כמו קליפת ג'סנר ששונתה.

חולה עם היסטוריה חיובית של הרפס סימפלקס צריך לקבל 400 מ"ג של acyclovir

החל מיום הקליפה ונמשך 2-3 ימים, תלוי אם מדובר בקליפה כימית בינונית או עמוקה. פילינג כימי של ג'סנר ייצור שכבה דקה של עור, בעובי של כ 1-2 סנטימטרים. קליפה כימית קלה נמשכת כחודש או חודשיים, בעוד שקליפת מדיה יכולה להימשך חודשיים עד 6 חודשים. לקליפה הכימית השטחית לוקח כ- 7-14 ימים להחלים, ולקליפה האמצעית לוקח כ- 1-7 ימים עד שהקליפה הכימית השטחית תבריא, וכ- 3-5 ימים לערך לקליפת האדיום, שיכולה להחלים בעוד כמה שבועות או אפילו כמה שבועות.

אם אתה רוצה פילינג שטחי שיכול לספק תוצאות דרמטיות יותר

או אם ברצונך להימנע מהסיכונים וזמני ההחלמה הקשורים בלייזרי פילינג עמוקים, עליך להשתמש בפילינג כימי בינוני עד גבוה. BTX – אסור לבצע זריקה במהלך עונת החורף של חודש אחד, והכנה לקילוף עם הידרוקינון יכולה להפחית את הסיכון במהלך חודש אחד בעונת החורף. פילינג בעומק בינוני מומלץ רק לחולים עם היסטוריה חיובית של הרפס סימפלקס, כמו גם למי שעבר BTx – זריקה.

דילוג לתוכן