פילינג יהלום

בקיצור, Microdermabrasion של קילוף היהלומים הוא הכל על החייאת עור עמום, הפחתת נקבוביות גדולות, הסרת קווים דקים, קמטים, אקנה וצלקות, והפחתת הסיכון לסרטן העור ומחלות עור אחרות כגון פסוריאזיס. זו לא הפעם הראשונה שמשלבים מה שמכונה "פילינג יהלום" או "MicroderMabRasion" עם קליפות יהלומים מפורסמות כקרמי פנים לחמצן.

הם משתמשים בחתיכת יהלום מיוחדת – חתיכת יד עם קצה המונחה על פני עור העור על ידי רופא עור ומוציאה ראשים לבנים, שחורים, לכלוך ועור מת. קילוף היהלום מוסר בעדינות ובבטחה ועור המטופל חוזר למצבו הטבעי.

העור הלח מיובש במגבות נייר ואז מתחילים להסיר את התאים המתים בתהליך הקילוף. העור מנקה היטב ומכין אותו בתמיסת שומנים המאפשרת לקלף היהלום להסיר תאים מתים בצורה יעילה יותר.

טיפול פנים בקילוף יהלום מסייע בחדירת ויטמינים המופנים על העור ועוזר בסתימת הנקבוביות שגורמות לנקודות שחורות וראשים לבנים

ישנן גם תופעות לוואי רבות אחרות כגון נקבוביות עור מוגדלות, וזו בדרך כלל הסיבה השכיחה ביותר לכך שאנשים משתמשים בקליפות יהלום.

אנשים עם עור מודלק או שבור צריכים לכל היותר להימנע מקילוף יהלומים

והראשונים מוזמנים להתייעץ עם רופא העור האחראי על הבטיחות לפני ההליך. מומחה מיומן יוכל לזהות התוויות נגד לפני תחילת הטיפול. גם למתחילים, טוב לזכור כי ניתן לשלב את הטיפול הראשון בקליפת היהלומים עם פרוצדורות אחרות לטיפול בבעיות עור ספציפיות. חולים שלא יכולים לקחת זמן לריפוי, כמו אלה עם לחץ דם גבוה או כולסטרול גבוה, הם המועמדים הטובים ביותר לקרצוף יהלומים או לשחיקת מיקרו דרדר.

ככל שתבדוק את האפשרויות שלך

תקבל החלטה טובה יותר אם לקבל או לשפשף יהלום. אך לא משנה במה תבחרו, עליכם לדעת שקליפת היהלומים היא כלי רב עוצמה לטיפול טוב יותר בעורכם ולראות שאתם מתעלמים מתוצאות – מה שמגביר את הביטחון, הופך אותו לבלתי אפשרי.

שילוב של טיפולי מיקרו-עור-שחיקה של קליפות יהלומים עם טיפולים אחרים של מוצרי טיפוח לעור הם גישה בטוחה ומקיפה לטיפול בעור

אם אתם מחפשים טיפול עור לא כירורגי עם תוצאות איכותיות ביותר, מכונת מיקרו-דרמבריישן יהלום מקצועית היא האופציה הטובה ביותר עבורכם. מכונות גילוח מיקרו-דרמב עם ראש יהלום מאפשרות לך לבצע טיפולי עור שאינם כירורגיים ובטוחים לחלוטין ויעילים להפליא. זה מאפשר לבעלי סלונים לשלם עבור המכונה במהירות (10-15 מפגשים לכל פרוצדורה) ולהצטייד בציוד בסלון שלהם.

בחרו מכונת מיקרו-דרמבריישן של מעטפת יהלום והיו מרוצים מאיכות הציוד והרווח.

פילינג היהלום בטוח

יעיל, עדין ונקי, אינו משאיר שום שאריות על העור ומאפשר לראות בדיוק כמה תאי עור מתים הוסרו. זה לא קשה או מחוספס מדי, אך יחד עם זאת זה יהיה מזין להפליא ויעשה עבודה נהדרת בהסרת כל תאי העור המתים וסימני קהות עד שתגיע לעור זוהר. תמצית אורן לבן קוריאני מכילה ויטמינים ומינרלים רבים המלחים את העור ומאטים את ההזדקנות וההקהה, הכל באחד. אם אתה משתמש בפילינג יהלום, אתה מצויד היטב לטיפולי יופי אחרים.

ידוע כבר אלפי שנים כי לאלוורה יש תכונות אנטי דלקתיות ומתחדשות והתנהגה כך שנים רבות, למשל בטיפול באקנה, אקזמה ומחלות עור אחרות.

קילוף יהלום נקרא כך מכיוון שכוס היניקה המשמשת לקילוף עשויה יהלומים. זה נדיר מכיוון שהנוסחה בה השתמשו בקערת היהלום, היא נוצרה על ידי ד"ר יאן צ'ארנצקי.

החלקיקים שנוצרים כשהיהלום מבריק הם החלקיקים הקטנים ביותר שניתן להשתמש בהם לקילוף

אך יחד עם זאת הם מתנקים בצורה מושלמת. החלקיקים שיוצרים את היהלומים הם הגדולים מבין כל החלקיקים הקטנים שניתן להשתמש בהם לקילוף. יחד עם זאת, הוא מנקה בצורה מושלמת והוא אחד הצורות החזקות ביותר לניקוי יהלומים.

מכונות השחלה המיקרו-קדימה המקצועיות של יהלום הן בטוחות לחלוטין וקלות לשימוש והן משמשות משום שהן שוחקות אידיאליות.

השילוב של ואקום ולחץ מבטיח את האחידות של קליפות היהלום ומאפשר קילופים בודדים בהתאם לסוג העור. כתוצאה מכך קליפת היהלום מנקה, מזינה, מחדשת ומחדשת את העור ביסודיות.

פילינג יהלום יכול לעזור לחולים עם אקנה קל עד בינוני על ידי פתיחת נקבוביות ומאפשר להם לנשום

זה יכול גם לעזור בשיפור המראה של פיגמנטים חומים, כתמים וקמטים ועוזר לחמצן ולמוצרי לחות לחדור טוב יותר. גירוי ואקום לא יפגע בעור שלך, אך הוא יכול להסיר את שכבת העור העליונה הפגועה (שנשמעת מפחידה אם לא משתמשים בה כמתוכנן) מבלי לפגוע בה. פילינג היהלום הוא הליך נהדר לאחר טיפול פנים בחמצן. אתה תרגיש את העור שלך מתהדק, כמו עיסוי פנים כשאתה מורח אותו ואת מסכת הזהב.

דילוג לתוכן