תרופות מבוססות סילדנאפיל

ויאגרה (r) הינה תרופה ידועה ונפוצה לזיהום בזקפה (ED) והתרופה היחידה שאושרה על ידי ה- FDA בארה"ב. ויאגרה משמשת ביותר מאינדיקציה אחת ויש מאמצים להרחיב את השימוש בה לכמה מהאינדיקציות הללו.

פרטים נוספים

במרץ 1998, תרופה חדשה, המכונה כיום ויאגרה, קיבלה את אישור ה- FDA ושווקה כ- Revatio, הראשונה מסדרת תרופות מרשם לבעיות זיקפה. בהודו, שם טענות הפטנט של פייזר לא היו תקפות, נעשה שימוש נרחב בשוק תרופות סילדנאפיל ציטראט המכונות ויאגרה גנרית. כאשר פג תוקף הפטנט של פייזר על ויאגרה, חברות אחרות היו פתוחות לייצור התרופה, כמו הגרסה הגנרית של רביו, המשווקת בהודו בשם המותג Vagra (r). בארצות הברית פייזר השיג פטנטים לשימוש בוויאגרה לטיפול במחלות לב וכלי דם ולשיווקה כ- Viaguagra לטיפול בתווית sILDENAFIL.
כדי לקרוא עוד פרטים מורחבים בתחום של תרופות מבוססות סילדנאפיל עליך לבקר באתר

ויאגרה היא תרופה שניתן לרכוש ללא מרשם רופא, אך בוויאגרה הגנרית הנרכשת ברשת ניתן לחפש גם בבתי מרקחת מקוונים המציעים מגוון רחב של תרופות לטיפול בזקפה ומחלות אחרות.

גברים הנוטלים תרופה הנקראת חוסם אלפא

המשמשת לעיתים לטיפול בבעיות בערמונית ולחץ דם גבוה, אינם צריכים ליטול ויאגרה, סיאליס או לויטרה. גברים הנוטלים תרופות או תרופות פנאי עם תוכן חנקתי, כגון קוקאין ומריחואנה, אינם צריכים ליטול ויאגרה או סיאליסיס או כל אחד מהגנריות. יש גברים עם רמות חנקתיות גבוהות בדם שלהם עשויים להיות בעלי התוויות נגד לשימוש בתרופות אלו, וחלקם מתאימים לגברים אלה, אך לא לכולם.

גברים הסובלים מתופעות לוואי לא טובות מוויאגרה סובלים פחות מויטרה או סיאליס

וגברים עם היסטוריה של רמות גבוהות של חנקות בדם לא מיעשים ליטול Cialsis. באופן דומה, יש הסוברים שתופעת הלוואי ארוכת הטווח של CIAL מטרידה, אך מומלץ ליטול אותה מכיוון שתופעות הלוואי של CIAL דומות לאלה של ויאגרה, כמו למשל זיקפה. אם אתה לוקח Revatio או מוצרים אחרים לטיפול בתפקוד לקוי של זיקפה, אתה לא צריך לקחת Sildenafil. אם אתם נוטלים תרופות אחרות המשמשות לטיפול בתפקוד זיקפה כגון ויאגרה, סיאליס, לויטרה או סיאלסיס או כל אחת מהתרופות האחרות ברשימה זו, אין ליטול את BaldenAFIL.

תרופות על בסיס סילדנפיל שאושרו על ידי ה- FDA לטיפול ב- ED זמינות במינונים שבין 1,000 ל -2,500 מ"ג ליום.

אם אתה עובר משם המותג של פייזר ויאגרה לצורה כללית של סילדנאפיל

בדוק זאת לפני שאתה קונה את התרופות שנקבעו לך. הרופא שלך יגיד לך אם עליך ליטול sILDENAFIL גנרי כאשר מקבלים את התרופה, ואם כן, אילו מינונים אופייניים עליך לקחת במקרה של תפקוד לקוי של זיקפה. אם נקבעו לך תרופות אחרות, חשוב ליידע את ספקי שירותי הבריאות שלך לפני שתשתמש בשם המותג ויאגרה או הסילדפיל הגנרי. מכיוון שהם מכילים בדיוק את אותו מרכיב פעיל, אתה יכול לצפות שישמשו אותו במינון זהה למרשם הרגיל שלך ל- ED ולהפרעות ED אחרות.

טבליות ויאגרה מכילות סילדנאפיל ציטראט (שווה ערך ל- 25 מ"ג) בצורה של מנה אחת של 1,000 מ"ג ליום. טבלית ויאגרה מכילה sILDENAFIL citat (שווה ערך ל 25 מ"ג), אך היא אינה גורמת לתפקוד לקוי של זיקפה אצל גברים.

סילדנאפיל עובד באותה צורה, אך מכיל כמות נמוכה בהרבה של ציטראט סילדנאפיל (1,000 מ"ג ליום) ופחות מ -1% מהמרכיב הפעיל שלו סילדנסין.

הסיבה לכך היא כי משתמשים בסילדנאפיל בפייזר – טבליות ויאגרה של המותג – וגרסאות גנריות שלו זמינות מיצרנים אחרים. מראה הגלולה מבולבל לעיתים קרובות עם גרסה גנרית בגלל הופעתה.

ההבדל

הוא שוויאגרה היא תרופת שם המותג שהומצאה ומשווקת על ידי פייזר, ואילו סילדנאפיל (או סילדנאפיל – ציטראט) הוא השם הכללי למרכיב. אין ספק שקיים הבדל חשוב בין החומרים הפעילים של ויאגארה לבין מקבילו הגנרי, היעילים הן בטיפול בתפקוד זיקפה והן במקביליהם הגנריים. Sildensafils הם החומרים הפעילים הן בוויאגרה והן בוויאגרה, אך הם לא התרופות היחידות בהן הם משתמשים, ויש הרבה יותר.

 

דילוג לתוכן