laser hair removal

חידושים בהסרת שיער בלייזר נמצאים במגמת עלייה כבר זמן רב, אך הם לא יורדים מהפסים באותה מהירות עבור זיפים לא רצויים.

הטכנולוגיה התפתחה באופן ניכר בשנים האחרונות והופכת את הסרת שיער בלייזר לנגישה יותר לאנשים מאי פעם

אפילו יותר טוב, החורף הוא הזמן המושלם להתחיל בהסרת שיער בלייזר בחיפה, שם יש כעת את אחד משירותי הסרת השיער בלייזר המקיף והמחיר הטוב ביותר. חברות בהסרת שיער בלייזר, אתם פשוט בוחרים מתוך מגוון אפשרויות מחיר וכל דולר שתשלמו יכול לשמש לשירות הסרת שיער בלייזר במחיר חברות. ישנם סוגים רבים ושונים של חברות, למשל, לעתים קרובות תוכלו למצוא אחת במחיר של 5 $, 10 $ או אפילו 20 $ לחודש, אך ישנן אפשרויות רבות יותר תמורת 1,000 $ בלבד.

כשמשווים את עלות הגילוח והשעווה עם עלות הסרת שיער בלייזר

מתברר עד מהרה שאינכם חוסכים כסף ובטח שלא זמן לתוצאות המתמשכות שניתן להשיג בעזרת הסרת שיער בלייזר. אם תשווה את עלות הסרת שיער בלייזר עם שירותים אחרים כגון לק, איפור וטיפוח שיער, בסופו של דבר תחסוך כסף (לא שירותים, שמפו, מרכך, שעווה וכו ') ועוד יותר זמן לשיער שלך ול טיפוח העור, מכיוון שהתוצאות הן קבועות ותוכלו להשיג אותן בפחות זמן.

הוסף כמה שהוצאת על סכיני גילוח, ביקיני ושעווה במהלך חייך, וזה בערך 2,000 עד 3,500 דולר לשנה, או 1,200 דולר לחודש במשך שנה שלמה.

אם המטרה שלך

היא להסיר שיער – בחינם – הסרת שיער בלייזר היא אחת האפשרויות היעילות והיעילות ביותר העומדות לרשותך. אם אתה רוצה שיהיה לך עור חסר שיער, דמיין שאתה משתמש בסכיני גילוח ולך לסלון שעווה למשך שארית חייך. אבל, בהתחשב בכמה זה עולה, סביר יותר להניח כי מדובר בהשקעה לטווח ארוך. אז אם אתה מוכן להפגיז קצת יותר כסף, בחר בזה וזה שווה את זה.

אם אתה מעוניין בהסרת שיער בלייזר

בחר רופא מוסמך למומחיות כגון רופאי עור או ניתוחים קוסמטיים ובעל ניסיון בשימוש בלייזרים ופרוצדורות לא פולשניות אחרות. למידע נוסף על הסרת שיער בלייזר, קבע פגישה עם אחד ממרכזי הסרת הלייזר המובילים באזורך. אם אתה בוחר במרכז להסרת שיער בלייזר, אתה מעדיף לבחור במרכז עם תרגול ייעודי מאשר במספרה ומסמר שמשרת את שני הצדדים ואולי אין בו את הלייזרים הטובים ביותר או את הצוות המנוסה ביותר.

מרפאה מקצועית תנחה אותך בכיוון הנכון ותעזור לך להחליט האם הסרת שיער בלייזר בבית השחי מתאימה לך

אם ברצונך להתחיל בהסרת שיער בלייזר באותו יום עם התייעצותך, תוכל. ייעוץ חינם עם מתרגלים בלייזר נדרש כדי לאשר שאתה מועמד להסרת שיער בלייזר.

אמנם ההחלטה מתי להתחיל להסיר שיער בלייזר חשובה

אך הבחירה עם מי לעשות זאת חשובה לא פחות. מכיוון שהסרת שיער בלייזר היא הליך רפואי, חשוב גם שתסיימו את כל האימונים הדרושים לכך. שוחח עם טכנאי לייזר בדרך זו תוכל להשיג מטרה ריאלית, אך יעילותה תלויה בגוון העור שלך ובצבע השיער שלך.

מדינת ג'ורג'יה מחייבת רופאים לבצע הסרת שיער בלייזר בפיקוח המועצה הרפואית של ג'ורג'יה לעוסקים בקוסמטיקה בלייזר (GMAP)

ספקי הסרת שיער בלייזר מורשים על ידי המועצה הרפואית בג'ורג'יה כעוסקים בלייזר קוסמטי על מנת להבטיח את הטיפול האיכותי ביותר בכל מפגש. אתה אחראי שיש לך רישיון רפואי משלך להיחשב כרופא לטיפול בגוון העור שלך ובצבע השיער שלך, כמו גם לכל המצבים הרפואיים האחרים.

הסרת שיער בלייזר עובדת על ידי שימוש באור מרוכז

כדי להשפיע על זקיקי השיער, על החללים הקטנים בעור בהם צומח השיער. היא מכוונת לפיגמנטים על זקיקי השיער כך שקרן אור מרוכזת מאוד עלולה לפגוע בזקיק, ולמנוע מהשיער שוב ליישר את ראשו הקטן והדוקרני. אם הזקיק שלך ניזוק אך לא נהרס במהלך הסרת שיער בלייזר, השיער שלך יצמח לאחור.

ככל שההליך נראה מסובך, הסרת שיער בלייזר היא למעשה די פשוטה, והדבקת צמיחת השיער היא נורמלית ותמוסס עם הזמן עם צמיחתה. זה מחזיר אותנו לשאלה המקורית: כיצד אוכל לפגוע בזקיקי שיער בעזרת הלייזר כדי למזער את צמיחת השיער?

יאנג אומר

"עבור נשים וגברים צבעוניים שעוברים הסרת שיער בלייזר, הדבר החשוב ביותר הוא להבטיח שהם יקבלו את הטיפול בלייזר YAG. ללייזר אין מה לכוון אליו אם אין מספיק פיגמנט בשיער, ולכן אנשים עם שיער כהה יותר ועור בהיר יותר הם מועמדים אידיאליים להסרת שיער בלייזר, דבר יעיל במיוחד מכיוון שהוא יכול לעבוד על כל חלק בגוף ממנו תרצו להסיר שיער. שיער כהה יותר סופג את הלייזר טוב יותר , כך שלא תהיה מועמד טוב לכך. כשאתה מסיר שיער בלייזר, הפיגמנטים בשיער שלך נמשכים ללייזרים וגורמים לנזק רב יותר משיער בהיר יותר.

דילוג לתוכן